Üye Olmadan Okey Oynamak
üye olmadan okey oyna

Üye Olmadan Okey Oyna

Bir gün içerisinde yüzlerce kişi okey oynama için internete giriyor. Kimi facebook sitesinden kendi hesaplarına girerek üye olmandan okey oynayabiliyor, kimisi ise farklı sitelerden oyunlar oynuyor. Üye olmadan okey oyna diye yazdığınızda mutlaka sayısızca linkler karşınıza çıkacaktır. Linklerden birisine girdiğinizde de okey oynayabileceksiniz. Okey oyunlarının artık birçok farklı versiyonları olduğu için, hangisini oynamak isterseniz ona girip eğer kurallarını anlıyorsanız oynayabilirsiniz. Birçok kişi ise klasik okey veya 101 oynamayı tercih edebiliyor. Okey artık birçok kişinin, yaşlı ya da genç, kadın ya da erkek fark etmeksizin oynadığı bir oyundur. Kime sorarsanız sorun, sevsinler ya da sevmesinler, herkes okey oyununun ne olduğunu çok iyi biliyordur.

Üye olmadan okey oyna sitelerine girerseniz saatlerce istediğiniz masada ve istediğiniz kişilerle oynayabilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızı çağırıp karşılıklı olarak bilgisayarda oynayabilirsiniz. Okey oynayarak saatlerinizi geçirebilir ve hatta zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamayacaksınız. Bu sebeple eğer çalışan biriyseniz, olabildiğince iş yerinizde oynamamaya çalışın ki işleriniz geri kalmasın. Birçok kişi okey oynayabilmek için mola veya ara vermeyi bekliyor. Bazıları hırs yaptığı için oynamadan duramayabiliyor. Herhangi bir oyunu bedava oynayabildiğiniz sürece, her zaman kendinizi iyi hissedersiniz. Bazı oyunlar maalesef paralı veya özel olduğu için, üye olduktan sonra bir miktar ödeme yapmadan oynayamıyorsunuz. Okey herkesin oynadığı ve tanımadıklarınızla bile rakip olup oynayabilirsiniz.

Herkes artık akşamları eve gittiği zaman veya eve giderken yolda telefonundan veya tabletinden üye olmadan okey oyna programlarını yükleyerek okey oynayabiliyor. Malum artık bütün telefonlar akıllı telefon olduğundan, istediğiniz oyunları yükleyip oynayabiliyorsunuz. Okey çok basit bir oyundur ve sadece kurallarına göre oynamanız gerekiyor. Cezaları ağırdır, fakat dikkat edip oyunu takip ettiğiniz sürece, herhangi bir ceza almazsınız. Okey oyunlarında okey taşı çok önemlidir. Okey taşı her şeyin yerine geçebiliyor ve şanslı olduğunuzda da oyunu kazanmanızı sağlıyor. Her okey oyununda iki tane okey taşı vardır, eğer ikiside size denk gelirse çok şanslısınız, ama kaybetmemek için dikkat etmeniz gerekiyor. Okey taşları, okey oyununun altın taşlarıdır. Oyunu takip edin, taşları doğru yerlere yerleştirin ve kazanın. ATILDI

About

No comments yet Categories: Genel